Szanowni Klienci,

    Spółka Wodociągi Miejskie w Braniewie informuje, że od dnia 13.10.2020 r. do odwołania BIURO i KASA będzie zamknięta.

    Zachęcamy Państwa do kontaktowania się z nami telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. 

 

- sprawy ogólne- SEKRETARIAT/KADRY Monika Drożdż tel.602-702-675 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Biuro Obsługi Klienta Kinga Brzozowska tel.604-534-339 Piotr Brzozowski tel.694-109-098 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- sprawy techniczne- Dyrektor Techniczny tel. 664-417-206 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

         Dnia 17.09.2020 roku Prezes Spółki Wodociągi Miejskie w Braniewie Pan Bartłomiej Fita i Burmistrz Miasta Braniewa Pan Tomasz Sielicki podpisali umowę nr 71/OR/2020 na wykonanie zadania „Uzbrojenie terenu pod zabudowę jednorodzinną w Braniewie ul. Sportowa”.

         Po raz pierwszy Urząd Miasta zlecił Spółce wykonanie uzbrojenia działek pod zabudowę jednorodzinną przy ul. Sportowej w sieć wodociągową i kanalizacji sanitarnej i deszczowej w formule "in hause". Zakres umowny ul. Sportowa II jest kontynuacją uzbrojenia wykonanego przy ul. Sportowa - ul. Olimpijska. Zabudowa mieszkaniowa jest realizowana w oparciu o ustalenia Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego - Uchwała Rady Miejskiej Nr XXVI/131/05 z dnia 2 lutego 2005 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Sportowa - Świętokrzyska" w Braniewie. W ramach umowy będzie realizowana sieć wodociągowa wraz z armaturą zaporową i hydrantami w technologii PE 110, sieć kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej PCV DN 200 mm i kanalizacji tłoczonej PE 90, sieć kanalizacji deszczowej wraz z podejściami pod kraty uliczne PCV DN 315-200 mm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 29.07.2020 r. na terenie MOS ZATOKA w Braniewie odbył się Braniewski Turniej Piłki Nożnej Zakładów Pracy i Jednostek Budżetowych o Puchar Burmistrza Miasta Braniewa, w którym udział wzięła drużyna składająca się z dziewięciu pracowników reprezentujących Wodociągi Miejskie Spółka z o.o. w Braniewie.

W Turnieju wzięły udział cztery drużyny.

Wodociągi - Zakład Karny 2:2

Wodociągi - Gmina Miasta 0:3

Wodociągi - MOS- 0:1

Wodociągi - ABK-4:1

Spółka Wodociągi Miejskie zajęła III Miejsce w Braniewskim Turnieju Piłki Nożnej Zakładów Pracy i Jednostek Budżetowych o Puchar Burmistrza Miasta Braniewa.