Szanowni Klienci,

Wodociągi Miejskie Sp. z o.o. przypomina, że od lutego 2023 roku jest przeprowadzana legalizacyjna wymiana wodomierzy na terenie Miasta Braniewa. Konieczność wymiany wodomierzy spowodowana jest upływem ważności ich legalizacji.

W związku z wymianą wodomierzy prosi się Państwa o umożliwienie monterom wymiany wodomierzy oraz przygotowanie miejsc, w których zamontowane są wodomierze. W przypadku gdy ktoś z Państwa nie będzie mógł być obecny w ustalonym terminie wymiany wodomierzy, prosimy o telefoniczny kontakt pod numerem 55 644 24 17 w.11, 694 109 098 lub 604 534 339 w celu ustalenia indywidualnego terminu montażu. W trakcie wymiany wodomierzy monter przedstawi Państwu do zapoznania się i podpisania protokół. Protokół będzie zawierał: numery liczników, stany liczników zdemontowanych oraz nowo montowanych i numery zamontowanych plomb.

Pracownicy Spółki wymieniający wodomierze będą posiadali legitymacje służbowe, istnieje możliwość potwierdzenia tożsamości pod wskazanymi powyżej numerami telefonów.

Z góry przepraszamy Państwa za niedogodności związane z przeprowadzaną wymianą wodomierzy.

 

WODOMIERZ

 

 

NAKŁADKA RADIOWA

 

 

WODOMIERZ Z ZAMONTOWANĄ NAKŁADKĄ RADIOWĄ