Drukuj
Aktualności
Odsłony: 2121

TARGI WOD - KAN 2019

 

     Dnia 22.05.2019 roku pracownicy Naszej Spółki brali udział w XXVII edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD - KAN 2019 w Bydgoszczy, których organizatorem jest Izba Gospodarcza "Wodociągi Polskie".

     Targi od lat są najważniejszym na krajowym rynku oraz jedynym z największych w Europie wydarzeń skierowanych do branży wodociągowo - kanalizacyjnej. Co roku uczestniczy w niej 400 wystawców oraz 10 000 osób zwiedzających - specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo - kanalizacyjnych. Targi WOD - KAN to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Dzięki wieloletniej tradycji są one profesjonalną platformą dla specjalistów, pozwalającą na zapoznanie się z najnowszymi technologiami branży wodociągowo - kanalizacyjnej i ochrony  środowiska. Imprezie towarzyszą konferencje, prezentacje i pokazy, które wyłaniają najlepsze produkty i rozwiązania.

Wystawcy podczas Targów prezentują swoje produkty i rozwiązania w następujących grupach:

     Pracownicy Spółki uczestniczą co roku w Targach Wod - Kan, aby zapoznać się z najnowszymi technologiami branży wodociągowo - kanalizacyjnej, żeby podnieść jakość usług świadczonych przez Wodociągi Miejskie Sp. z o.o. w Braniewie.