Drukuj
Aktualności
Odsłony: 2667

W dniu 31.05.2016 r. na ulicy Hozjusza w Braniewie w godzinach popołudniowych pojawiły się osoby podszywające się pod pracowników Wodociągów Miejskich Spółka z o.o. w Braniewie. Zapukali do drzwi starszej osoby twierdząc, iż woda na cele bytowo – socjalne jest złej jakości. Po chwili poprosili lokatora o odkręcenie wody i potwierdzenie tego faktu. W tym czasie lokatora odwiedziła sąsiadka i razem udało się wyprosić z mieszkania niepożądanych osobników.

Przestrzegamy mieszkańców Braniewa przed takimi sytuacjami. Wszelkie czynności związane, czy to z odczytem wodomierzy, czy sprawdzeniem jakości wody odbywają się po uprzednim okazaniu upoważnienia podpisanego przez Prezesa Naszej Spółki z danymi osoby upoważnionej, z możliwością wylegitymowania. Prosimy również dzwonić pod numer telefonu alarmowego 55 243 22 70 i sprawdzić czy pracownicy Wodociągów Miejskich zostali przydzieleni do podobnych działań.

Jednocześnie informujemy mieszkańców Braniewa, iż jakość wody w wodociągu braniewskim spełnia wszelkie wymagania stawiane wodzie przeznaczonej do spożycia przez ludzi.